Medicalgorithmics S.A.

GPW: Medicalgorithmics


Polska firma Medicalgorithmics została założona w 2005 roku w celu komercjalizacji unikalnych rozwiązań algorytmicznych w analizie sygnału EKG. Początkowo jej głównym obszarem działalności były badania naukowe i prace rozwojowe nad algorytmem pozwalającym na stworzenie zdalnego systemu do długoterminowego monitoringu pracy serca z automatycznym wykrywaniem arytmii i opisem EKG.

Po kilku latach system został opracowany i wdrożony, okazując się dużym sukcesem. W 2014 roku firma zadebiutowała na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i stała się jedną z największych spółek giełdowych na rynku światowego monitoringu kardiologicznego. Obecność Medicalgorithmics na GPW spowodowała wzrost wiarygodności spółki w oczach potencjalnych inwestorów giełdowych.

Obecnie przedsiębiorstwo nadal się rozwija i prowadzi swoją ekspansję terytorialną. W 2018 roku wprowadziło nowy system do telerehabilitacji kardiologicznej, przeznaczony do zastosowania zarówno w placówce medycznej, jak i w domu pacjenta.


Utworzono: 2019-01-22



Wystaw komentarz




Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.




Adres: Al. Jerozolimskie 81
Kod pocztowy: 02-001
Miejscowość: Warszawa
NIP: 5213361457
Telefon: +48 22 825 12 49
WWW: https://www.medicalgorithmics.pl/



Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)






Podobne firmy

Portfolio Item

RemontiBudowa.pl

https://www.remontibudowa.pl/
Portfolio Item

Szawa Conference Sp. z o.o.

https://szawaconference.pl/
Portfolio Item

TanieMilitaria.pl

https://www.taniemilitaria.pl/
© Copyright 2019 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin