Wencel Sp. z o.o.

Scotsman kostkarki


Szczególnie latem, ale w praktyce przez cały rok w biznesie gastronomicznym ważną rolę spełniają kostkarki. To dzięki nim w barach, kawiarniach, kinach czy restauracjach możliwe jest błyskawiczne przygotowanie lodu, a następnie dodania go do napojów. Specjalne maszyny znacznie przyspieszają produkcję lodu w porównaniu do standardowych, domowych, nieprofesjonalnych metod. Są efektywne i pożądane w nowoczesnych lokalach.

W sklepie premiumgastro.pl można zamówić produkty renomowanej firmy Scotsman – kostkarki sygnowane tą marką kosztują kilkanaście tysięcy złotych i są chętnie wybierane do lokali. Ich dodatkowym atutem jest specjalne wykonanie, które zwiększa ochronę przed rozwojem bakterii czy osadami mineralnymi.

Ważne, aby klienci nie byli narażeni na ewentualną niestrawność po spożyciu napoju z kostkami lodu. Jeśli ma się odpowiedni sprzęt i prawidłowo się z niego korzysta, znika jakiekolwiek ryzyko. A lód prezentuje się i smakuje bez zarzutu. Warto skontaktować się z pracownikami sklepu w celu ustalenia szczegółów zamówienia, w tym dostawy i montażu.


Utworzono: 2019-07-11Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Adres: Potockich 105a
Kod pocztowy: 04-534
Miejscowość: Warszawa
NIP: 526 10 03 253
Telefon: +48 22 613 32 12
WWW: https://premiumgastro.pl/Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

RemontiBudowa.pl

https://www.remontibudowa.pl/
Portfolio Item

Szawa Conference Sp. z o.o.

https://szawaconference.pl/
Portfolio Item

TanieMilitaria.pl

https://www.taniemilitaria.pl/
© Copyright 2019 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin