Mish Mash Hostel

Http://eng.mishmashhostel.com/


Warszawa oferuje odwiedzającym ją osobom liczne atrakcje. W mieście znajduje się wiele miejsc godnych zobaczenia, a wśród nich warto wymienić:

  • Starówkę,
  • Łazienki Królewskie,
  • Zamek Królewski,
  • Pałac Kultury i Nauki.

Pobyt w stolicy to na pewno dobry sposób na weekendowy wypad. Jeśli ma być w pełni przyjemnym doświadczeniem, należy też pamiętać o komfortowym zakwaterowaniu. Dobrze wyposażony i czysty apartament sprawi, że nawet krótki pobyt w Warszawie będzie udanym wyjazdem. Jeśli chcesz mieć pewność, że wynajęty pokój zagwarantuje Ci wysoki standard zakwaterowania, postaw na ofertę Mish Mash Apartamenty. Firma udostępnia pokoje w ścisłym centrum Warszawy. Jej apartamenty są w pełni wyposażone, dlatego można poczuć się w nich jak we własnym mieszkaniu!

Firma kieruje swoją ofertę także do zagranicznych gości. Szczegóły usług w języku angielskim można znaleźć na stronie http://eng.mishmashhostel.com/. Jeśli znasz już termin swojego pobytu w Warszawie, nie czekaj z rezerwacją apartamentu! Oferowane pokoje cieszą się dużą popularnością i bardzo szybko są zajmowane.


Utworzono: 2019-07-27Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Adres: Nowogrodzka 42
Kod pocztowy: 00-695
Miejscowość: Warszawa
NIP: 7971883649
Telefon: 512 951 446
WWW: http://mishmashhostel.com/Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

RemontiBudowa.pl

https://www.remontibudowa.pl/
Portfolio Item

Szawa Conference Sp. z o.o.

https://szawaconference.pl/
Portfolio Item

TanieMilitaria.pl

https://www.taniemilitaria.pl/
© Copyright 2019 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin