"PREFABET OSTRÓW MAZ." Sp z.o.o.

Belki nadprożowe


Nadproże to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych wszystkich domów niezależnie od ich wielkości. Najprościej mówiąc, są to belki przykrywające otwory okienne i drzwiowe, a ich zadaniem jest przenoszenie ciężaru ściany. Obecnie osoby zainteresowane mogą wybierać spośród belek nadprożowych:

  • w kształcie litery „U”,
  • prefabrykowanych,
  • żelbetowych i nie tylko.

Jest to bardzo ważny element konstrukcyjny, o którym można przeczytać nieco więcej na stronie prefabetostrow.pl. Wszystkie Belki nadprożowe powinny zostać dobrane pod kątem wielkości otworu znajdującego się w ścianie. Sprawdzają się one przede wszystkim w przypadku ścian działowych oraz nośnych.

Nadproża wykorzystywane są także w przypadku wielu innych otworów ściennych, a kwestia ta związana jest nie tylko z oknami i drzwiami, ale też przejściami oraz przestrzeniami w murach. Ostatnimi czasy dużym uznaniem cieszą się modele żelbetowe zbrojone na budowie specjalnymi prętami wykonywanymi ze stali żebrowanej. Następnie takie nadproże zalewane jest betonem w specjalnie do tego przystosowanej formie.


Utworzono: 2019-10-17Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Adres: Różańska 84
Kod pocztowy: 07-300
Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
NIP: 7591596961
Telefon: 29 74 539 31
WWW: https://www.prefabetostrow.pl/Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

TanieMilitaria.pl

https://www.taniemilitaria.pl/
Portfolio Item

Solispharm Sp. z o. o.

http://aptekanamyslowska.pl/
Portfolio Item

Dom opieki "Zacisze"

http://www.domopieki.net/
© Copyright 2024 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin