KRYSZTAŁ Spółka Jawna Jadwiga Burzej, Krzysztof Burzej

https://www.dbamokregoslup.pl/materace-ortopedyczne/65-pakiet-materac-lateksowy-hevea-junior-80-x-160-cm-doradztwo-darm-dost-gratis-darm-ew-zwrot-lub-wym-10-lat-gwar.html


Odpowiednia higiena snu to przede wszystkim kwestia zadbania o swój kręgosłup. W ofercie firmy, która działa na stronie internetowej dbamokregoslup.pl, znajduje się wielorakie wyposażenie dla osób, które chcą poprawić swoją postawę. Jednym z produktów jest materac Hevea Junior. To produkt wykonany z domieszką lateksu. Można go zamówić z opcją gratisowe dostawy. Gwarancja na produkt wynosi aż dziesięć lat – kupujący ma pewność co do wysokiej jakości tego akcesorium.

W ofercie znajduje się również wiele innych akcesoriów przeznaczonych do dbania o prawidłową postawę ciała. Warto zainteresować się szeroką kolekcją poduszek oraz pasów ortopedycznych. Wszystkie produkty zostały szczegółowo opisane, dlatego z łatwością można dobrać produkty, których rzeczywiście się potrzebuje. Więcej szczegółów znajduje się na wskazanej wyżej stronie internetowej.


Utworzono: 2020-03-01Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Adres: Mickiewicza 3
Kod pocztowy: 34-100
Miejscowość: Wadowice
NIP: 5511553062
Telefon: 511 374 951
WWW: https://www.dbamokregoslup.plOceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

https://amc.net.pl/
Portfolio Item

Lajkonik Przeprowadzki

https://przeprowadzkilajkonik.pl/
Portfolio Item

Transfer Przeprowadzki

https://przeprowadzkitransfer.pl/
© Copyright 2024 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin