PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

https://prefeko.com.pl/ | Dystans stropowy


Zapewnienie prawidłowego rozłożenia drutu zbrojeniowego wymaga zastosowania specjalnych rozdzielników. Przy realizacji tego zadania doskonale sprawdza się dystans stropowy, który precyzyjnie rozdziela elementy, gwarantując ich równomierne rozłożenie na warstwie zbrojeniowej. Produkt tego typu można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie internetowej prefeko.com.pl .

Trwałość wylanego betonu stropowego to jedna z najważniejszych kwestii, o które należy zadbać podczas prac budowlanych. Warto więc zastosować wspomniany produkt, by uzyskać jeszcze lepsze zabezpieczenie betonu przed nagłym odpryskiwaniem, pękaniem czy też kruszeniem się. Dystans zastosowany na stropie pozwala także na zapewnienie odpowiedniej odległości prętów od szalunku, co ułatwia potem jego rozebranie. 

Jak widać, funkcjonalność powyższego rozwiązania jest bardzo duża. Z uwagi na fakt, że wspomniany produkt jest niezbędny na niemal każdej budowie, warto zamówić jego większą ilość i mieć ją na stanie swojego magazynu, by móc po nią sięgnąć w każdej chwili, gdy jest to potrzebne. Produkt jest dostępny w atrakcyjnej cenie.


Utworzono: 2020-08-30Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Adres: Chemików 7
Kod pocztowy: 62-030
Miejscowość: Luboń
NIP: 7772611894
Telefon: 609737059
WWW: https://prefeko.com.pl/Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

https://www.trekkersport.com.pl/
Portfolio Item

ALMA SERWIS Sp. z o.o.

http://www.almaserwis.pl
Portfolio Item

GLAS-TECH S.A.

https://glas-tech.pl/pl/
© Copyright 2024 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin