Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień

Terapia dla alkoholików Warszawa


Uzależnienie od alkoholu dotyka coraz większej ilości populacji. Samodzielne zwalczenie nałogu zazwyczaj jest długim procesem bądź w ogóle nie przynosi rezultatów. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest profesjonalna terapia dla alkoholików. W Warszawie skuteczną pomoc w zakresie zwalczania różnego rodzaju nałogów zapewnia klinika Vita Libera. Ośrodek oferuje swoim pacjentom wsparcie wykwalifikowanego zespołu lekarzy i psychoterapeutów.

Na terenie kliniki pacjenci poddawani są detoksykacji, a następnie uczestniczą w indywidualnych i grupowych spotkaniach z psychologiem. Dzięki kompleksowej terapii uzależnione osoby mają duże szanse, by zwalczyć swój nałóg. Zaletą pobytu w ośrodku są również komfortowe warunki zakwaterowania. Do dyspozycji pacjentów pozostają sala fitness oraz sauna, co bez wątpienia wspomaga leczenie.

Istotnym aspektem w przypadku leczenia nałogów jest wsparcie bliskich. Z tego względu ośrodek oferuje też terapię dla rodzin osób uzależnionych. Dzięki owym spotkaniom bliscy mogą nauczyć się walczyć z współuzależnieniem, a także wspierać pacjenta w jego walce.


Utworzono: 2020-09-11Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Adres: Zakamarek 39a
Kod pocztowy: 02-998
Miejscowość: Warszawa
NIP: 9512470245
Telefon: 538455505
WWW: https://vitalibera.plOceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

TanieMilitaria.pl

https://www.taniemilitaria.pl/
Portfolio Item

Solispharm Sp. z o. o.

http://aptekanamyslowska.pl/
Portfolio Item

Dom opieki "Zacisze"

http://www.domopieki.net/
© Copyright 2023 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin