Rainbow System Polska

Odkurzacz wodny piorący | https://rainbowsystem.com.pl/


Oferta firmy Rainbow Sahara obejmuje wysokiej klasy odkurzacze wodne wraz z oprzyrządowaniem. Wyłączny dystrybutor amerykańskiej marki na terenie Polski dostarcza także części zamienne i akcesoria dodatkowe oraz filtry.

Zaletą odkurzaczy Rainbow jest silnik o dużej mocy, ułatwiający sprzątanie, oraz podwójny system filtrowania powietrza zasysanego podczas pracy. Pierwszym filtrem jest zbiornik wodny, a drugim filtr HEPA przechwytujący nawet najmniejsze drobinki. Sprzęt umieszczono na bardzo sprawnie działającym wózku, umożliwiającym wygodne i bezproblemowe manewrowanie odkurzaczem.

Odkurzacz wodny piorący pozwala utrzymać w czystości każdą powierzchnię. Po zastosowaniu odpowiedniej nasadki można posprzątać dowolne pomieszczenie – odkurzyć dywany i wykładziny, wyprać je, odkurzyć pokrycia mebli, tapicerkę w samochodzie czy materac. Ponadto po założeniu specjalnej myjki z łatwością uda się umyć podłogę, a nawet kafelki w łazience. Z kolei po umieszczeniu poduszek w worku można je szybko wywietrzyć.


Utworzono: 2022-04-26Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Adres: Samuela Twardowskiego 11
Kod pocztowy: 01-643
Miejscowość: Warszawa
NIP: 5252630513
Telefon: (22) 833 76 25
WWW: https://rainbowsystem.com.pl/Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

TanieMilitaria.pl

https://www.taniemilitaria.pl/
Portfolio Item

Solispharm Sp. z o. o.

http://aptekanamyslowska.pl/
Portfolio Item

Dom opieki "Zacisze"

http://www.domopieki.net/
© Copyright 2024 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin