Xfelgi.pl

Alufelgi MOMO - https://xfelgi.pl/


Starając się, by przygotowana oferta była kompleksowa, kadra sklepu online, który działa na stronie xfelgi.pl, udostępnia asortyment do niemal każdego rodzaju pojazdów, od osobowych poprzez dostawcze aż po limuzyny czy auta wyścigowe (dla tych ostatnich poleca alufelgi włoskiej firmy MOMO).

Pracownicy zadbali, by klient nie miał problemu ze złożeniem zamówienia. Na serwisie umieszczono intuicyjny formularz, dzięki któremu nawet laicy prosto i szybko wybiorą felgi pasujące do ich typu samochodu. Atutem oferty jest szybka, zawsze darmowa dostawa, realizowana na terenie całego kraju. Istnieje możliwość dowozu zakupionego kompletu do domu prywatnego (w zestawie klient otrzymuje też narzędzia do samodzielnego montażu felg) lub też do wskazanego przez kupującego warsztatu.

Proponowany asortyment to produkty wykonane z wytrzymałych, ale jednocześnie lekkich materiałów, nieobciążających zawieszenia. Dostawca zapewnia, że będą wpływały nie tylko na estetykę pojazdu, ale też na bezpieczeństwo jazdy.


Utworzono: 2022-07-03Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Adres: Piotrkowska 4C
Kod pocztowy: 97-330
Miejscowość: Poniatów
NIP: 7712694942
Telefon: 509 700 012
WWW: https://xfelgi.pl/Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

wyprawkowy

https://wyprawkowy.pl
Portfolio Item

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

https://www.artfol.pl/
Portfolio Item

Cynamon Events

https://cynamon-events.pl/
© Copyright 2024 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin