MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA

Wyłaz dachowy 80x80


Oferta dostępna na stronie mpskylights.pl to możliwość zamówienia elementów wykończeniowych na dach, pozwalających na doświetlenie wnętrz oraz lepszą cyrkulację powietrza. Proponowane świetliki i wyłazy są dostępne w wielu rozmiarach. Dostawca gwarantuje, że klient będzie zadowolony nie tylko z różnorodności modeli, ale także z jakości i wytrzymałości komponentów użytych do ich produkcji. 

Firma realizuje zamówienia od osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Przedstawione w ofercie rozwiązania sprawdzą się na poddaszach o sporym metrażu, bez możliwości wykucia okien w ścianach. Wyłaz dachowy 80x80 pozwoli na swobodne wychodzenie na zewnątrz w celu przeprowadzenia niezbędnych prac remontowo - serwisowych. 

Kadra dostawcy podejmuje się nie tylko dowiezienia zamówienia, ale odpowiada także za instalację zakupionych konstrukcji. Jest w stanie wykonać regularny przegląd zastosowanego w budynku systemu oddymiania lub też zaproponować skuteczne metody zwiększenia bezpieczeństwa jego mieszkańców.


Utworzono: 2022-09-02Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Adres: Świętokrzyska 5
Kod pocztowy: 62-030
Miejscowość: Luboń
NIP: 5571593711
Telefon: +48 61 279 44 44
WWW: https://mpskylights.pl/Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

https://www.trekkersport.com.pl/
Portfolio Item

ALMA SERWIS Sp. z o.o.

http://www.almaserwis.pl
Portfolio Item

GLAS-TECH S.A.

https://glas-tech.pl/pl/
© Copyright 2024 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin