dlahotelu24.pl

Kołdry do hoteli


Na udany nocleg w hotelu mają wpływ różne czynniki. Na pewno zalicza się do nich ogólny wygląd pokoju, a także warunki i atmosfera, jakie panują w hotelu. Jeśli jest cicho, spokojnie, a obsługa i inni goście wykazują się życzliwością, bardzo prawdopodobne, iż nocleg będzie udany.

Nie bez znaczenia jest jednak również jakość kołdry, poduszki oraz pościeli. Dobrej jakości, niezniszczona, ciepła i miękka kołdra oraz poduszka, obleczone w estetyczne i przyjemne w dotyku poszewki, sprawiają, że goście hotelowi śpią dobrze, a rano budzą się wypoczęci i zadowoleni.

Trwałe, solidnie wykonane oraz komfortowe poduszki i kołdry do hoteli w wybranej przez klienta ilości oferuje firma DlaHotelu24.pl, która od lat zajmuje się dostarczaniem elementów wyposażenia wnętrz do ośrodków hotelowych. W jej asortymencie znajduje się również szeroki wybór pościeli hotelowej, a także takie produkty, jak: firany, zasłony, ręczniki, szlafroki, koce oraz narzuty.


Utworzono: 2018-08-07Wystaw komentarz
Dnia 2018-10-05 10:01:54 Bruno Brzeziński napisał:
Mma hotle od 5 lat i kołdry co jakiś czas wymieniam. A wtedy robię zakupy online na dlahotelu24.pl. Tam mają zawsze konkurencyjne ceny.
Ocena: 4Adres: Jana Michejdy 3
Kod pocztowy: 58-560
Miejscowość: Jelenia Góra
NIP: 6110100639
Telefon: 570 152 724
WWW: http://www.dlahotelu24.pl/Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

PiroFan

https://pirofan.com.pl
Portfolio Item

Sucha Fucha

https://suchafucha.pl/
Portfolio Item

Moliland

https://moliland.pl/
© Copyright 2024 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin