Vamos Travel

Transport busem Poznań | Vamos Travel


Transport osób niepełnosprawnych, przewozy pracownicze czy przewozy szkolne, to tylko niektóre usługi, jakie oferuje firma VamosTravel. To licencjonowany przewoźnik, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu przewozu osób. Najczęściej jest to transport busem realizowany na obszarze Poznania, ale nie tylko. Przewoźnik poleca także przewozy osób na lotnisko w Berlinie. Takie kursy zazwyczaj są realizowane na zlecenie klientów biznesowych, grup pracowniczych czy grup turystycznych.

Kursy na trasie Poznań - Berlin i odwrotnie są realizowane dość często. Sam bus zaś jest komfortowy, przestronny i ma bardzo wygodne siedzenia, które są wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza w razie w wypadku czy kolizji drogowej.

Większość samochodów, jakie posiada rekomendowana firma, jest przystosowanych do transportu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach. Jeśli jednak w danej grupie zorganizowanej są osoby niepełnosprawne, lepiej o tym wcześniej uprzedzić przewoźnika. Warto zrobić to już przy rezerwacji busa.


Utworzono: 2019-05-02Wystaw komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Adres: Wołkowyska 4a
Kod pocztowy: 61-132
Miejscowość: Poznań
NIP:
Telefon: 508 127 962
WWW: http://vamostravel.pl/Oceń:


Ocena (0 z 0 głosów)


Podobne firmy

Portfolio Item

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

https://www.trekkersport.com.pl/
Portfolio Item

ALMA SERWIS Sp. z o.o.

http://www.almaserwis.pl
Portfolio Item

GLAS-TECH S.A.

https://glas-tech.pl/pl/
© Copyright 2023 | xyz-spolkacywilna.pl
Polityka | Regulamin